Lacné knihy? NEHĽADAJTE! Poradíme, ako ušetriť pri nákupe

 

Či už kvôli komplikovanejšej situácií alebo kvôli našej ľudskej pohodlnosti sa nakupovanie cez internet stáva čoraz populárnejším. Viacero z nás už dokonca bežne nakupujeme cez internet aj napríklad potraviny, drogériu alebo doplnky do domácností.

Takýto typ nakupovania má veľa výhod, najväčšou je pravdepodobne oveľa širší sortiment a, samozrejme, aj to, že nemusíte chodiť celý deň po obchodoch a hľadať tú presnú vec, ktorú si predstavujete.

Práve knihy patria k dlhoročným obľúbeným artiklom pri nakupovaní cez internet. V tomto článku sme si pripravili pre vás niekoľko typov a rád, ako ušetriť čo najviac. Musíme spomenúť výhodné akcie, dopravu zadarmo k nákupu, ale samozrejme aj obľúbené zľavové kupóny.

Nechajte sa zlákať na akcie

Práve pri knihách nie sú často len tak nafúknuté ceny a keď je pri kniha uvedená akciová cena, často sa skutočne o zľavu aj jedná. Len máloktorý vydavateľ chce vidieť svoje knihy so zľavou, no pre nás knihomoľov to môže byť len výhoda. Nebojte sa siahnuť po knihách so zľavou alebo v akcii, ušetriť môžete aj desiatky eur

Využívajte dopravu zadarmo

Pri nákupe online nás môže odradiť výška poštovného pre doručenie nákupu. Eshopy to veľmi dobre vedia a nebránia sa tomu, že dopravu zaplatia za nás. Samozrejme, nie je to len tak a pri každom nákupe. Často treba nakúpiť za určitú čiastku, no nebýva vysoká. Osobne poznám, že stačí si vybrať len 2 alebo 3 knihy a doručenie môžete byť úplne zadarmo.

Zľavové kupóny nájdete na jednom mieste

Ak nakupujete online, určite ich už poznáte. Portál KuponyZdarma.sk má tisíce kupónov v podobe zľavových kódov, ale rovnako tam nájdete aj prehľad aktuálnych špeciálnych akcií, zliav, výpredajov a všetkých výhodných ponúk, vďaka ktorým online nakúpite ešte výhodnejšie. Obľúbený je Martinus zľavový kód alebo Panta Rhei zľavový kupón.